Breaking News
Home / Laboratorium / Naprawa wytwornicy dymu

Naprawa wytwornicy dymu

Jestem przekonany ze wiele osób miało styczność z wytwornica dymu. To bardzo fajne urządzenie szczególnie przydatne podczas szkolnych dyskotek i domowych imprez.

Niestety bardzo często ulegają one uszkodzeniu. Rzadko zdarza się że jest to grzałka, najczęstszą usterka jest zatarcie spalenie pompki. na allegro możemy się spotkać ze rożni użytkownicy sprzedają tanio wytwornice bez pilotów, zaznaczają ze grzałka grzeje ale nie mają jak sprawdzić czy działa.

Oczywiście piloty na pewno maja tylko jest to najprostsza wymówka aby pozbyć się urządzenia w którym jest niesprawna pompka. Istnieje także rozwiązanie tego problemu. kupujemy uszkodzona wytwornicę, pompka nie działa kupujemy zamiennik który przy małych mocach wytwornic kosztuje około 70-80 zł a przy dużych mocach ceny sięgają 200zł za nowa pompkę.

Nie polecam kupna tych zamienników. Psuja się one równie szybko. Zdecydowanie polecam pompki elektromagnetyczne firmy CEME, które dostępne są w firmie WIGMORS (sklep internetowy). Jestem szczerze przekonany do tych pompek mam mała i dużą i jestem z nich bardzo zadowolony.

Wkrótce opiszę jak dokładnie dokonuje się naprawy a teraz polecam obejrzenie mojego poradnika na portalu spryciarze:

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-naprawic-wytwornice-dymu

antari-f-250

About Krzysztof Kruszka

Check Also

Młynek Franklina

Młynek Franklina – prosty przyrząd służący do demonstracji oddziaływań elektrostatycznych. Stosowany jest we wczesnym etapie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *