Breaking News
Home / O mnie

O mnie

Mieszkam w Poznaniu, moją zabawę z nauką rozpocząłem dawno temu. Na samym początku wykonywałem proste obwody elektryczne później coraz trudniejsze z czasem zainteresowałem się chemia trwało to jakieś 2 lata by znów na poważnie zająć się elektroniką. Z biegiem lat pracownia chemiczna i elektroniczna rozrosła się, zaczynając od małej szafeczki przeszedłem do kilku szafek. Wzbogaciłem się o nowe urządzenia skonstruowane prze zemnie samego, takie jak palniki spirytusowe, piecyki elektryczne, chłodnice i wiele innych, z dziedziny elektroniki były to zasilacze, I lampa plazmowa, generator WN. Wiedzę pozyskiwałem głównie z Internetu i pism popularno-naukowych.

Dziś posiadam dużą ilość urządzeń elektrycznych począwszy od zabytkowych przekaźników przez lampowe woltomierze, autotransformatory po profesjonalne zasilacze laboratoryjne. Z czasem pojawiła się myśl aby wszelkie moje działania rejestrować i umieszczać w Internecie. Na początku nagrywałem filmy z doświadczeń i publikowałem je na serwisie YouTube, następnie na stronie spryciarze aż w końcu doczekałem się tej strony.

Mam nadzieję, że moja strona pomoże w konstruowaniu przez Was samych waszych urządzeń, a także pomoże wykonać wam różne doświadczenia chemiczne.

o_mnie_foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *